Pilaw Jęczmienno-ryżowy może być tylko przystawką, której szukasz. Jedna porcja zawiera 350 kalorii, 10g białka, oraz 13g tłuszczu. Ten przepis służy 4 i kosztuje $1.25 za porcję. Tylko kilka osób zrobiło ten przepis, a 1 powiedziałby, że trafił na miejsce. Udaj się do sklepu i odbierz oregano, wino, jęczmień perłowy i kilka innych rzeczy, które możesz zrobić dzisiaj. Jest to dobra opcja, jeśli podążasz za Wegetariańskie dieta. Od przygotowania do talerza, ten przepis zajmuje około 1 godzina i 10 minut. Wszystko biorąc pod uwagę, zdecydowaliśmy ten przepis zasługuje na spoonacular wynik 52%. Ten wynik jest solidny. Podobne przepisy to Pilaw ryżowo-jęczmienny, Pilaw z jęczmienia i dzikiego ryżu z nasionami granatu, oraz Jęczmień I Muszka Pilaf.