Korzystanie z usług

Korzystając ze strony lub aplikacji Fooddiez.com oraz dowolnej treści lub informacji zawartych w niniejszym dokumencie, musisz wyrazić zgodę na Warunki na tej stronie.

Brak gwarancji, brak odpowiedzialności

Fooddiez.com pozyskuje przepisy, produkty i inne dane z całej sieci. Dokładamy wszelkich starań, aby znaleźć przepisy, produkty i dania restauracji odpowiednie dla wielu diet — wegetariańskiej, wegańskiej, bezglutenowej, beznabiałowej itp. — ale NIE MOŻEMY zagwarantować, że składniki w przepisie, produkt, lub danie restauracji są bezpieczne dla diety. Ponadto ważne jest, aby zawsze czytać etykiety na każdym produkcie, który kupujesz w supermarkecie, aby sprawdzić, czy produkt może wywołać reakcję alergiczną lub czy jest sprzeczny z Twoimi osobistymi lub religijnymi przekonaniami. Jeśli po przeczytaniu etykiety nadal nie masz pewności, skontaktuj się z producentem. Ponadto skontaktuj się bezpośrednio z sieciami fast food/restauracjami, aby potwierdzić, że jedzenie znalezione za pośrednictwem Fooddiez.com jest naprawdę odpowiednie dla Twojej diety.

Staramy się również oszacować koszt i obliczyć informacje żywieniowe dla receptur, produktów i dań restauracyjnych znajdujących się na naszej stronie. Również nie możemy zagwarantować i nie gwarantujemy dokładności tych informacji. Ponadto nasz wizualizator żywienia, który sugeruje ograniczenie zawartości sodu, cukru itp., i uzyskanie wystarczającej ilości białka, witamin i minerałów, NIE może być traktowany jako porada medyczna. Podobnie nasze wskazówki znajdujące się na stronach z przepisami są oparte na artykułach, które przeczytaliśmy z różnych źródeł w sieci i NIE są oparte na żadnym szkoleniu medycznym. Zespół odpowiedzialny za Fooddiez.com nie posiada żadnych kwalifikacji medycznych, a informacje mogą zostać uznane za nieprawidłowe lub nieaktualne na podstawie przyszłych badań. Jeśli potrzebujesz pomocy w planowaniu diety lub określeniu, które potrawy (oraz przepisy kulinarne, produkty i dania restauracyjne) są dla Ciebie bezpieczne, skontaktuj się z zarejestrowanym dietetykiem, alergologiem lub innym lekarzem.

Korzystaj na własne ryzyko

Fooddiez.com nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek niekorzystne skutki lub szkody, które występują z powodu korzystania ze strony internetowej, aplikacji mobilnych lub jakichkolwiek informacji, które dostarczają (np. po gotowaniu/spożyciu przepisu na Fooddiez.com lub na którejkolwiek ze stron, do których linkujemy, po przeczytaniu informacji z artykułów lub udostępnieniu za pośrednictwem mediów społecznościowych itp.). Aby korzystać z Fooddiez.com, musisz zaakceptować wszelkie ryzyko i odpowiedzialność za korzystanie z naszej witryny, aplikacji i wszelkich materiałów w nich zawartych, oraz informacji, które dostarczają.

Witryny stron trzecich

Witryna i aplikacje Fooddiez.com zawierają linki do stron internetowych stron trzecich. Fooddiez.com nie ponosi odpowiedzialności za dostępność lub dokładność takich stron internetowych osób trzecich lub informacji, produktów lub usług, które świadczy. Fooddiez.com zapewnia te linki jako usługę i linki do tych stron nie oznacza żadnego poparcia przez Fooddiez.com. Użytkownik przyjmuje na siebie wszelkie ryzyko i odpowiedzialność za dostęp do jakichkolwiek stron internetowych stron trzecich za pośrednictwem linków podanych na stronie Fooddiez.com.

PRAWA AUTORSKIE I MATERIAŁY OSÓB TRZECICH


Wszystkie materiały kreatywne, w tym obrazy, ikony i przepisy, udostępniane są dzięki uprzejmości Spoonacular API pod adresem https:/ /spoonacular.com/.