Hit Search Ltd. prowadzi portal Smakosz zgodnie z wymogami Przepisów o Równych Prawach dla Osób Niepełnosprawnych (Dostosowania Dostępności Usług) z 2013 r. oraz Normy IS 5568 i umożliwia dostęp do treści na tej stronie internetowej na poziomie AA (standard równoważny z wytycznymi Międzynarodowej Organizacji Normalizacji Sieci - Wytyczne Dostępności Treści Internetowych (WCAG) 2.0.

Szczegóły dotyczące środków dostępności na stronie internetowej:

 

Nawigacja klawiaturowa – można przeglądać i poruszać się po witrynie za pomocą klawisza Tab, aby przełączać się między linkami i polami. Naciśnięcie Enter aktywuje wybrany link. Witryna obsługuje również zwykły schemat użytkowania za pomocą klawiatury i strzałki, klawisze Enter i Esc, aby wyjść z menu i okien.

Powiększenie wyświetlacza i czcionek – można powiększyć wyświetlanie strony o 10%, naciskając jednocześnie klawisze Ctrl i +. Aby zmniejszyć wyświetlanie, naciśnij kilka razy klawisze Ctrl i - jednocześnie, aż zostanie wyświetlony żądany rozmiar widoku.

Kompatybilność z

przeglądarką – ta strona jest obsługiwana przez wszystkie nowoczesne popularne przeglądarki w ich najnowszej wersji i przez telefony komórkowe.

Technologie wspomagające – strona ta wspiera korzystanie z czytników ekranu.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby korzystanie z tej strony internetowej było dostępne dla ogółu społeczeństwa, w tym dla osób niepełnosprawnych. Jednocześnie mogą istnieć pewne obszary lub funkcje, które wymagają dodatkowych środków dostępności.

Jeśli napotkasz trudności lub masz komentarz na ten temat, skontaktuj się z nami za pośrednictwem strony Kontakt:

 

Niniejsze oświadczenie zostało zaktualizowane w dniu 01.09.2021 r.