Chcemy mieć pewność, że rozumiesz, jakie dane zbieramy i dlaczego. Nigdy nie będziemy sprzedawać Twoich danych osobowych osobom trzecim. Zbieramy od Ciebie dane na kilka sposobów:

Treść dostarczona przez

użytkownika

Nie

udostępniamy żadnych innych danych osobowych (takich jak prawdziwe imię i nazwisko lub adres e-mail) nikomu spoza naszego zespołu. Możemy jednak być zobowiązani do udostępnienia osobom trzecim możliwych do zidentyfikowania i anonimowych informacji w tych ograniczonych okolicznościach: (1) za Twoją wyraźną zgodą, (2) gdy mamy przekonanie w dobrej wierze, że jest to wymagane przez prawo, (3) gdy mamy przekonanie w dobrej wierze, że jest to konieczne do ochrony naszych praw lub własności, lub (4) każdemu następcy lub nabywcy w połączeniu, przejęciu, likwidacji, rozwiązaniu lub sprzedaży aktywów. Twoja zgoda nie będzie wymagana do ujawnienia w takich przypadkach, ale postaramy się Cię o tym powiadomić, w zakresie dozwolonym przez prawo.

Nie gromadzimy świadomie danych osobowych dzieci poniżej 16. roku życia. Jeśli uważasz, że przypadkowo zebraliśmy takie informacje, skontaktuj się z nami, abyśmy mogli szybko uzyskać zgodę rodziców lub usunąć te informacje.

Usuń swoje dane

Zawsze możesz skontaktować się z nami, aby dowiedzieć się, jakie dane o Tobie przechowujemy. Wszystkie zapisane dane usuniemy niezwłocznie po otrzymaniu od Ciebie prośby o usunięcie Twojego konta.

Ochrona danych

Twoja prywatność i bezpieczeństwo danych są dla nas ważne. Podejmujemy uzasadnione kroki w celu zabezpieczenia Twoich danych osobowych przed nieuprawnionym dostępem lub ujawnieniem. Nie można jednak zagwarantować bezpieczeństwa ani metody szyfrowania w celu ochrony informacji przed hakerami lub błędami ludzkimi. Jeśli dowiemy się o jakimkolwiek naruszeniu, zgłosimy je w ciągu 72 godzin od uzyskania informacji o naruszeniu.

Gromadzone przez nas

informacje mogą być przechowywane lub przetwarzane na komputerach znajdujących się w dowolnym kraju, w którym prowadzimy działalność.

Prawa do prywatności w Kalifornii

Jeśli jesteś mieszkańcem Kalifornii, możesz mieć dodatkowe prawa zgodnie z Ustawą o ochronie konsumentów w Kalifornii. Przestrzegamy wszystkich próśb o dostęp, aktualizację lub usunięcie danych osobowych. Prosimy o wysłanie do nas wiadomości e-mail z takimi prośbami.

Pytania?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące naszej polityki prywatności, skontaktuj się z nami.

Niniejsza polityka prywatności została ostatnio zaktualizowana 1 stycznia 2020 r. Nasza polityka prywatności może się od czasu do czasu zmieniać (co najmniej raz w roku). Jeśli wprowadzimy jakiekolwiek istotne zmiany w naszych zasadach, wyślemy Ci powiadomienie e-mailem.

Zabezpieczenia

Używamy protokołu SSL, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo przeglądania na Fooddiez.com! Oznacza to, że ścieżka między komputerem (stacjonarnym, tabletem lub telefonem komórkowym) a Fooddiez.com jest szyfrowana. Nikt nie może nasłuchiwać, zmieniać ani modyfikować Twoich danych.