Autentyczna hiszpańska tortilla ziemniaczana

Autentyczna hiszpańska tortilla ziemniaczana
Autentyczna hiszpańska tortilla ziemniaczana może być po prostu bezglutenową, bezmleczną, lakto ovo wegetariańską i całym 30 przepisem, którego szukałeś. Ten przepis służy 4 osobom. Jedna porcja tego dania zawiera około 10 g białka , 19 g tłuszczu i łącznie 331 kalorii . Za 71 centów za porcję ten przepis pokrywa 14% dziennego zapotrzebowania na witaminy i minerały. Ten przepis jest typowy dla kuchni europejskiej. Ten przepis z Allrecipes ma 1 fanów. Niewiele osób tak naprawdę lubiło tę przystawkę. Od przygotowania do talerza, ten przepis zajmuje około 15 minut . Jeżeli macie pod ręką sól i pieprz, do 4 ziemniaków - 1cm, cebuli i kilku innych składników to dasz radę. Ogólnie rzecz biorąc, ten przepis uzyskał całkiem niezły wynik łyżką wynoszący 50% . Podobne przepisy to hiszpańska tortilla (hiszpański omlet ziemniaczany) , hiszpańska tortilla (hiszpański omlet ziemniaczany) i hiszpańska tortilla ziemniaczana .

Polecane wino: Tempranillo, Grenache, Albarino

Tempranillo, Grenache i Albarino to moje ulubione dania hiszpańskie. Łącząc wino z hiszpańskimi potrawami, warto kierować się zasadą „co rośnie razem, idzie razem”? Do białego wina polecamy albariño, a do czerwonego garnachan i tempranillo. Torres Sangre de Toro Tempranillo z oceną 4,4 na 5 gwiazdek wydaje się dobrym wyborem. Kosztuje około 9 dolarów za butelkę.
Torres Sangre de Toro Tempranillo
Torres Sangre de Toro Tempranillo
Wino pełne charakteru, mocne i eleganckie. Delikatne aromaty kwiatowe na tle bardzo dojrzałych owoców, dębu i trufli. Garbniki mają owocową, mięsistą strukturę, która ewoluuje w aksamitne akcenty dymu i przypraw nabytych podczas starzenia. Idealne do mięs, paelli, doskonałe do serów kremowych.
TrudnośćŁatwy
Gotowe W15 m.
Porcje4
Ocena Zdrowia7
Magazyn