Omlet w torbie

Omlet w torbie
Omlet w torbie może być tylko głównym daniem, którego szukasz. Ten przepis serwuje 1 i kosztuje 1,69 USD za porcję. Jedna porcja tego dania zawiera około 39g białka, 37g tłuszczu i w sumie 514 kalorii. 2443 osób zrobiło ten przepis i zrobiłoby go ponownie. Jest to dobra opcja, jeśli śledzisz bezglutenowy i pierwotny dieta. Od przygotowania do talerza ten przepis trwa około 28 minut. Udaj się do sklepu i podnieś jajka, grzyby, masywną salsę i kilka innych rzeczy, aby zrobić to dzisiaj. Biorąc wszystko pod uwagę, zdecydowaliśmy się na ten przepis zasługuje na wynik spoonacular 83%. Ten wynik jest świetny. Spróbuj Omlet Z Trzema Jajkami, Omlet Lox, oraz Omlet w bułce dla podobnych przepisów.

Instrukcje

1
Rozbij jajka do dużej zamykanej torby do zamrażania. Wyciśnij większość powietrza i uszczelnij. Potrząśnij lub ściśnij, aby ubić jajka. Otwórz torebkę i dodaj szynkę, ser, cebulę, zieloną paprykę, pomidor, salsę i grzyby. Wyciśnij jak najwięcej powietrza i zamknij worek.
Składniki, których będziesz potrzebować
Zielony PieprzZielony Pieprz
GrzybyGrzyby
SerSer
PomidorPomidor
CebulaCebula
Nóż Do Obierania (używaj Z Osobą Dorosłą)Nóż Do Obierania (używaj Z Osobą Dorosłą)
1 Szklanka Kurczaka Z Rożna Pokrojonego W Kostkę1 Szklanka Kurczaka Z Rożna Pokrojonego W Kostkę
JajkoJajko
SzynkaSzynka
2
Zagotuj duży garnek wody.
Składniki, których będziesz potrzebować
WodaWoda
Sprzęt, z którego będziesz korzystać
GarnekGarnek
3
Umieść do 8 torebek na raz we wrzącej wodzie. Gotuj dokładnie 13 minut. Otwórz torebkę i pozwól omletowi rozwałkować się na talerz. Omlet powinien łatwo się rozwałkować.
Składniki, których będziesz potrzebować
WodaWoda
RolkaRolka

Wyposażenie

TrudnośćNormalny
Gotowe W28 m.
Porcje1
Ocena Zdrowia14
Magazyn