Włoska kiełbasa i Spuds

Włoska kiełbasa i Spuds
Przepis na włoską kiełbasę i Spuds może zaspokoić Twoje śródziemnomorskie pragnienie w około 50 minut. Oglądasz swoją figurę? Ten bezglutenowy, bezmleczny i cały 30 przepis ma 476 kalorii, 17g białka, oraz 24g tłuszczu na porcję. Za 1,44 zł za porcję, ten przepis okładki 22% Twoje dzienne zapotrzebowanie na witaminy i minerały. Ten przepis służy 6. Przynosi ci smak domu. Dobrze sprawdza się jako danie główne. Ten przepis jest lubiany przez 6 smakoszy i kucharzy. Jeśli masz pod ręką łagodne linki do kiełbas, ziemniaki, paprykę i kilka innych składników, możesz to zrobić. Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, ten przepis zarabia wynik spoonacular 63%, który jest solidny. Podobne przepisy to Włoska Kiełbasa Stromboli (Inaczej Chleb Kiełbasiany), Speedy Spuds, oraz Grzeszne Spuds.

Instrukcje

1
Na patelni połącz kiełbasę, ziemniaki, sól, tymianek i pieprz. Przykryj i gotuj, aż kiełbasa przestanie być różowa, a ziemniaki miękkie, około 30-40 minut.
Składniki, których będziesz potrzebować
ZiemniakZiemniak
KiełbasaKiełbasa
PieprzPieprz
TymianekTymianek
SólSól
Sprzęt, z którego będziesz korzystać
PatelniaPatelnia
2
Dodaj cebulę, zielony pieprz i pietruszkę. Gotuj bez przykrycia,aż warzywa będą chrupiące.
Składniki, których będziesz potrzebować
Zielony PieprzZielony Pieprz
WarzywaWarzywa
Pietruszka-naćPietruszka-nać
CebulaCebula

Wyposażenie

Polecane wino: Chianti, Verdicchio, Trebbiano

Chianti, Verdicchio i Trebbiano to moje najlepsze typy dla języka włoskiego. Włosi znają Jedzenie i znają wino. Trebbiano i Verdicchio to włoskie białe wina, które dobrze komponują się z rybami i białym mięsem, podczas gdy Chianti to świetna włoska czerwień do cięższych, odważniejszych potraw. Fontodi Chianti Classico Gran Selezione Vigna del Sorbo z oceną 4,7 na 5 gwiazdek wydaje się dobrym dopasowaniem. Kosztuje około 120 dolarów za butelkę.
Fontodi Chianti Classico Gran Selezione Vigna del Sorbo
Fontodi Chianti Classico Gran Selezione Vigna del Sorbo
Vigna del Sorbo to mieszanka Sangiovese i Cabernet Sauvignon z winnic o południowo-zachodniej ekspozycji i 30-letnich winorośli.
TrudnośćŚredni
Gotowe W50 m.
Porcje6
Ocena Zdrowia28
Magazyn