Pizza z kurczakiem i Pepperoni

Pizza z kurczakiem i Pepperoni
Pizzan z kurczakiem i Pepperoni to śródziemnomorskie danie główne. Za 1,36 zł za porcję, ten przepis okładki 9% Twoje dzienne zapotrzebowanie na witaminy i minerały. Ten przepis daje 8 porcji z 261 kalorii, 15g białka, oraz 10g tłuszczu każdy. Przynosi ci smak domu. 1 osoba wypróbowała i polubiła ten przepis. Mieszanka pokrojonych brokułów, sera mozzarella, kurczaka i garści innych składników to wszystko, czego potrzeba, aby ten przepis był tak pyszny. Od przygotowania do talerza ten przepis trwa około 30 minut. Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki, ten przepis zarabia spoonacular wynik 29%, co jest raczej złe. Podobne przepisy obejmują Pepperoni Pizza Chicken Fingers, Pepperoni Pizza Chicken Rollups, oraz Pepperoni Pizza Chicken Rollups.

Instrukcje

1
Połóż skórkę na lekko natłuszczonej patelni do pizzy.
Składniki, których będziesz potrzebować
CrustCrust
Sprzęt, z którego będziesz korzystać
Patelnia Do PizzyPatelnia Do Pizzy
2
Posmaruj sosem do pizzy. Na wierzch z brokułami, kurczakiem, pieczarkami, pepperoni i pomidorami.
Składniki, których będziesz potrzebować
Sos Do PizzySos Do Pizzy
GrzybyGrzyby
PepperoniPepperoni
BrokułyBrokuły
PomidorPomidor
Cały KurczakCały Kurczak
SpreadSpread
3
Posyp serem.
Składniki, których będziesz potrzebować
SerSer
4
Piec w temperaturze 400° przez 15-20 minut lub do podgrzania.
Sprzęt, z którego będziesz korzystać
PiekarnikPiekarnik

Polecane wino: Sangiovese, Shiraz, Wino Barbera

Wino Sangiovese, Shiraz i Barbera to moje najlepsze typy na pizzę. Najlepsze wino do pizzy zależy od dodatków! Pizza z czerwonym sosem będzie wymagała czerwonego wina z pewną kwasowością, takiego jak barberan lub sangiovese. Dodaj pepperoni lub kiełbasę i możesz iść odważniej z syrah. Możesz spróbować Fantini Sangiovese. Recenzentom podoba się to z oceną 4,5 na 5 gwiazdek i ceną około 14 dolarów za butelkę.
Fantini Sangiovese
Fantini Sangiovese
Granat czerwony kolor. Intensywny i trwały, owocowy z winną nutą i przychylnością drewna. Średnie ciało, dobre taniny, zrównoważone i gotowe do picia.Doskonałe ze wszystkimi typowymi daniami włoskiej tradycyjnej kuchni, z mięsem i pieczoną rybą.
TrudnośćNormalny
Gotowe W30 m.
Porcje8
Ocena Zdrowia3
Magazyn